KONST / Litografier / Färglitografi 16087111
nr 1608 7111
Curt Asker
(f. 1930), Sverige
Signerad, numrerad 9/150. Färglitografi, bildmått: 35x26cm, yttermått inklusive ram: 44x33cm
Curt Asker, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:11:09
20/3 00:23:07
100 kr
25/3 17:59:48